SAUGUMAS
Saugus prisijungimas prie programos

Kaip jungiantis prie internetinių banko sistemų, taip ir jungiantis prie saskaitafaktūra.lt, naudojamas SSL protokolo duomenų srauto kodavimas. Taip užtikrinamas kiek įmanoma saugesnis duomenų perdavimas.
Saugus prisijungimas prie programos
Patikimas duomenų saugojimas

Jūsų įmonės išrašomų dokumentų duomenys saugomi mūsų partnerių UAB “Cloudlix” serveriuose. Jiems užtikrinamas nepertraukiamas internetinio ryšio bei elektros energijos tiekimas, taip pat ir fizinė apsauga. Griežtai laikomasi duomenų neatskleidimo principų.
Patikimas duomenų saugojimas
 
 
Kasdienės rezervinės kopijos

Keletą kartų per parą yra daromos rezervinės visų duomenų kopijos, kad įvykus serverio saugyklos gedimui, duomenis būtų galima atstatyti. Tokių priemonių imasi retas asmeninio kompiuterio naudotojas, tad duomenys esantys serveryje yra kur kas saugesni, nei naudotojo kompiuteryje.
Kasdienės rezervinės kopijos
Duomenys tvarkomi pagal Europos Sąjungos reikalavimus

Nuo 2018 gegužės 25 d. Lietuvos Respublikoje įsigaliojo ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Mūsų įmonė atliko visus būtinus veiksmus, kad mūsų programa ir mūsų teikiama paslauga atitiktų šio reglamento nuostatas. Tai papildoma garantija jūsų duomenų saugumui.
Patikimas duomenų saugojimas